Been

Ücretsiz Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,9 MB
  • Version 2.2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Martin Johannesson
Sizde çok seyahat ediyorsanız, iOS cihazlarınıza Been uygulamasını ücretsiz olarak indirerek gittiğiniz ülkelerin ister liste olarak isimlerine isterseniz harita üzerindeki yerlerine göz atabilirsiniz.

 BeeniPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu olarak çalışan ücretsiz bir iOS seyahat uygulamasıdır. Eğer çok seyahat ediyorsanız ve yaptığınız seyahatler dünya üzerindeki farklı ülkere oluyorsa bu yararlı uygulamayı indirerek gittiğiniz ülkeleri rahatça görüntüleyerek kontrol edebilirsiniz.

 Gezmiş olduğunuz ülkeleri liste olarak veya harita üzerinde görmenizi sağlayan Been uygulaması aynı zamanda sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde, gezmiş olduğunu ülkeleri sosyal çevreniz ile paylaşmanızı sağlıyor. Sosyal çevreniz dışında istediğiniz kişilere e-posta olarak da gönderebiliyorsunuz.

 Gezdiğiniz ülkelerin ziyaret oranını da gösteren Been, popüler fotoğraf ve video paylaşım servisi olan İnstagram desteğine de sahiptir. Gezdiğiniz ülkelerin harita üzerindeki yerlerini İnstagram üzerinden paylaşabilirsiniz. Oldukça sade ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulamanın tasarımında gayet uyumlu renkler kullanılarak gözlere de hitap etmesi sağlanmış.

 

Daha Fazla Göster
Been indir